Objektor vznikl v roce 2017 jako platforma pro spolupráci v oboru architektury a jí příbuzných disciplín během studií na pražské UMPRUM. Od té doby máme za sebou řadu projektů různých měřítek a typologií. Spolu s týmem spolupracovníků se dnes věnujeme jak drobné architektuře, tak i větším zakázkám. 


Klient je pro nás partner, kterému nasloucháme a sdílíme s ním nadšení z tvůrčího procesu. V každém zadání hledáme témata, která vystihují jeho individuální podstatu a posouvají hranice očekávaného výsledku.


Na projektech pracujeme od návrhu, přes zpracování dokumentace pro stavební povolení, dokumentace pro provedení stavby až po autorský dozor při realizaci. Pro své klienty zajišťujeme také inženýrskou činnost a zastupování při jednání s úřady.Objektor was formed in 2017 while we were studying at the Academy of Arts, Architecture and Design in Prague as a platform for cooperation in the field of Architecture and its related subjects. From then on we have been worked on projects of various scales and typologies. Our team now focuses both on small scale objects and larger architectural assignments.


We listen carefully to our clients. They are partners with whom we share our enthusiasm for the creative process. We look for topics defining the individual essence of each task and for ways to move the boundaries in each project. 


We cover all phases of the design process – From designing the concept, delivering the project for the building permit, preparing the detailed drawings to supervising the construction.

We also represent our clients during the process of applying for building permits and other necessary documents. Václav Šuba, ČA 04909

+420 728 939 651

Jakub Červenka, ČA 05057
+420 777 629 029

Spolupráce:

Tereza Scheibová, ČA 05058
Vojtěch Šaroun
Karolína Kramářová
Johana Rusková
Markéta Kanyzová

Externí spolupráce:

Vojtěch Černohorský – statika

Šetelík Oliva s.r.o. – TZB

Irena Folprechtová – PBŘ

Tomáš Staněk – Doprava

E-Mail:
info@objekt
or.cz

Facebook Instagram

OBJEKTOR ARCHITEKTI s.r.o.

IČ: 087 05 895
Č.Ú.: 2401727285/2010

U Santošky 9,
150 00 Praha